תרגילי TRX

ברוכים הבאים למדריך המלא לאימוני כוח בעזרת רצועות הכושר TRX
במדריך, חילקנו עבורכם את תרגילי ה TRX לקטגוריות של קבוצות שרירים,. לכל קבוצת שרירים, אנו מציגים מספר תרגילים בעזרת TRX חלקם מתאימים למתחילים וחלקם למתאמנים מתקדמים.
לפניכם רשימת תרגילי TRX הכוללים תמונות והסברים מלאים עם תרגילי חיזוק לכל קבוצות השרירים.
לצפייה במדריך, בחרו קבוצת שרירים מהרשימה הבאה 🙂

תרגילי TRX לבטן

תרגילי TRX לבטן

רשימת תרגילי בטן מגוונים בעזרת רצועות הכושר TRX. את שרירי הבטן והליבה ניתן לחזק בעזרת רצועות טיאראקס בתרגילים רבים ומגוונים. הכנו עבורכם את רשימת התרגילים המובחרים לחיזוק שרירי הבטן בכל תנוחות התרגול. הרשימה כוללת תמונות והסברים מלאים על אופן הביצוע.
(TRX T Fly (finish כתף

תרגילי TRX לכתפיים

רצועות ה TRX הן כלי עבודה מצויין לחיזוק שרירי הכתף. עם רצועות טי אר אקס ניתן לבצע מגוון רחב של תרגילי כתף המתאימים לכל רמות הכושר. לפניכם, רשימת תרגילי TRX לכתפיים עם תמונות והסברים מדויקים לביצוע נכון, איכותי ובטיחותי. בהצלחה
תרגילי TRX לירכיים

תרגילי TRX לירכיים

כאן תמצאו תרגילי TRX המתמקדים בחיזוק שרירי הירכיים. את שרירי הירכיים ניתן לחזק בעזרת רצועות הכושר, בכמה תנוחות תרגול שונות. במדריך המצולם, תרגילי טי אר אקס לשרירי הירך הקדמי, האחורי ולשרירים המקרבים. מתאים למתאמנים מתחילים ולמתקדמים. הכנסו!
תרגילי רגליים TRX

תרגילי TRX לרגליים

כאן תוכלו למצוא את כל תרגילי הרגליים המובילים, מעולם ה TRX. בתרגילים המוצגים, אני מדגים את התרגיל סקוואט, מכרע אחורי, מכרע צידי, חיזוק שרירי על רגל אחת ועוד. תרגילי ה TRX המוצגים, מתאימים למתאמנים מתחילים ומתקדמים. היכנסו!
תרגילי TRX לחיזוק שרירי גב

תרגילי TRX לגב

תרגילי כושר בעזרת רצועות ה TRX (טי אר אקס), לחיזוק שרירי הגב. תרגילים בעזרת TRX וכנגד משקל גוף, מאפשרים לנו לתרגל בכמה רמות קושי שונות. בנוסף לכך, זווית הביצוע יכולה להשתנות ולאפשר לנו חיזוק שרירי הגב עם דגש על גב עליון / גב תחתון.
תרגיל פרפר בעזרת TRX

תרגילי TRX לחזה

גם את שרירי החזה, ניתן לחזק בעזרת רצועות הכושר TRX. רצועות הכושר TRX מאפשרות תרגילי חזה רבים ומגוונים ברמות קושי שונות, המתאימים למתאמנים מתחילים ומתקדמים. לפניכם מספר תרגילי חזה בכמה תנוחות תרגול שונות
פשיטת מרפקים – TRX Triceps Press

תרגילי TRX לידיים

ריכזנו עבורכם את כל תרגילי TRX לידיים, לחיזוק השריר הקדמי והאחורי של הזרוע. חיזוק שרירי הידיים אפשר לבצע גם כנגד משקל גוף. בעזרת רצועות ה TRX נוכל לחזק את שרירי הידיים, בכמה וריאציות . לפניכם מספר תרגילים לחיזוק שרירי הידיים, הקדמי והאחורי, בעזרת רצועות הכושר