אימון TRX בתל אביב

גרים בתל אביב ומחפשים מאמן TRX?
הגעתם למקום הנכון!

אנו, צוות מאמנים מצומצם ואיכותי המתמחה באימוני כושר אישיים וקבוצתיים בעזרת רצועות הכושר TRX.
את אימון ה TRX נוכל לקיים כמעט בכל מקום. העיר תל אביב מציעה לנו, מאמני הכושר האישיים, אזורים רבים בהם נוכל להתאמן.
את אימון ה TRX נוכל לתאם בפארק הירקון ת"א, בחוף גורדון אשר על קו הים, בגינות ציבוריות הפרוסות בעיר או אפישו בדירתכם התל אביבית 🙂 .

לאימון ניסיון במחיר מוזל

אזורים בתל אביב המתאימים לאימון TRX

אימון TRX בספורטק תל אביב
ספורטק תל אביב, הממוקם בפארק הירקון, הוא ללא ספק אחד מהמקומות המרכזיים לספורט, כושר ופעילות גופנית מגוונת. בספורטק ישנם מתקני כושר ציבוריים המאפשרים אימון בעזרת מתקני משקל גוף, מסלולי ריצה ואופניים, רחבת אימון המאפשרת אימוני תחנות (משמשת בעיקר את מאמני ה TRX בעיר).
ממש לאחרונה,  הציבה עיריית תל אביב מתקן מקצועי לתליית רצועות TRX. מתקן הטיארקס גדול ומרווח, ומאפשר מספר אימונים אישיים במקביל או לחלופין, אימון TRX קבוצתי למספר רב יותר של משתתפים.
אימון TRX בחוף גורדון
חוף גורדון שבתל אביב, שופץ לאחרונה והוא נגיש ונוח. בחוף גורדון תוכלו למצוא מתחם מתקני כושר ציבוריים ושביל אופניים / ריצה לאורך קו הים. גם כאן בחוף גורדון, נוכל למצוא מקומות רבים המאפשרים תליית רצועות כושר TRX ולקיים אימון מול הים באזור מוצל ונוח בצמוד בריכת גורדון או לצד מתקני הכושר שבחוף.

מרכז ה TRX בטיילת אוסישקין פארק הירקון
בטיילת אוסישקין שלאורך פארק הירקון נמצאות שתי מרפסות עץ עם פרגולה המאפשרות תליית מספר עמדות TRX לאימונים אישיים או בקבוצות קטנות. לצד טיילת אוסישקין תל אביב. קיים משטח דשא עם עצים שגם עליהם ניתן להתחבר עם רצועות הכושר וליצור אימון אישי או קבוצתי.
לכן, אזור זה שוקק קבוצות ואימונים בעזרת רצועות ה TRX.
צוות המאמנים של TRXtraining, מציע באזור זה, אימונים אישיים וקבוצות TRX שפועלות מספר פעמים בשבוע ואליהם ניתן להצטרף 🙂

לפרטים על אימון TRX אישי

לפרטים על אימון TRXבקבוצה