אימון TRX ברמת גן

אימון TRX…. אפשרי גם ברמת גן!
משנה לשנה העיר רמת גן מתפתחת ומציעה לתושביה, מקומות ציבוריים רבים ומגוונים לביצוע פעילות גופנית.
את אימון הTRX ניתן לתאם כמעט בכל מקום בעיר: באחד הפארקים בר"ג ובגנים ציבוריים בהם מתקני הילדים או הנדנדות הופכות במהרה לסטודיו לאימון TRX 🙂 .
צוות המאמנים שלנו מתמחה באימוני רצועות כושר, ונשמח להציע לכם, מפגש ראשון במחיר מוזל.
את אימון ה- TRX ניתן לתאם גם בבית הלקוח בעיר רמת גן.

לתאום אימון ניסיון במחיר מוזל

אזורים בהם ניתן לקיים אימון TRX ברמת גן

TRX בפארק הלאומי רמת גן – בצידה המזרחי של העיר רמת גן ליד הספרי ומחלף "אלוף שדה"  נמצא הפארק הלאומי של רמת גן. הפארק רחב ידיים וכולל משטחי דשא גדולים עם עצים :), מתקני כושר ציבוריים, מסלולי ריצה ואופניים, חורשה מוצלת ואזורים המאפשרים אימון TRX באווירה אינטימית

אימון TRX בפארק מרום נווה – בצמוד למגדלי המגורים של מרום נווה ר"ג, נימצא פארק קטן הפתוח לכולם. בפארק, מסלולי הליכה וריצה, מדרגות העולות לחלקו העליון של הפארק והמון פינות מבודדות יחסית, המאפשרות אימון TRX איכותי באוויר הפתוח.

TRX בגנים ציבוריים – בכל גינה ציבורית הנמצאת בעיר רמת גן, נוכל לתאם אימון TRX מאמן הכושר, יגיע לגינת המפגש ויתלה את רצועות ה-TRX על אחד המתקנים או סטנד הנדנדות הנמצא בגינה, נוכל גם לחבר את רצועות הכושר על כל עץ שיתאים לנו בכל מקום בגינה.

מתחם 7 טחנות בפארק הירקון רמת גן ("ראש ציפור") – אזור ראש ציפור בצמוד לשכונת וותיקים ברמת גן (רחוב רוקח ר"ג). חלקו הדרום מזרחי של פארק הירקון התל אביבי ששיך לעיר רמת גן. מקום מעולה להפגש עם מאמן TRX האזור נגיש מאוד עם חנייה בשפע 🙂

למחירון המלא

לתאום אימון ניסיון