אימון TRX בקבוצה

אימון TRX ?… אפשר גם בקבוצה!
 יצרנו עבורכם אימון כושר קבוצתי בעזרת רצועות הכושר TRX. 
אימון ה TRX בקבוצה, מתקיים בפארק הירקון של תל אביב שלוש פעמים בשבוע עם מאמנת הכושר שני 

יום שישי

אימון TRX קבוצתי

8:00  9:00

יום ראשון

אימון TRX קבוצתי

18:30 19:30  20:30

יום שלישי

אימון TRX קבוצתי

18:30 19:30 20:30

אימון TRX קבוצתי בפארק הירקון בתל אביב

את האימון ה TRX הקבוצתי בנינו עבורכם כך שיענה על כל מרכיבי הכושר הגופני.
באימון, נשלב רצפי תרגילים בעזרת רצועות ה TRX לחיזוק כל קבוצות השרירים בגוף.
את תרגול הכוח "נתבל" במקטעי אינטרוולים קצרים להגברת הדופק ואיכות האימון. ונסיים במתיחות וגמישות לשמירה על טווח תנועה תקין.
אימון ה TRX בקבוצה, יכול להתאים למתאמנים מתחילים שאינם בכושר, עם רצועות הכושר TRX נוכל לווסת את רמת ההתנגדות והעומס בכל תרגילי ותרגיל על ידי שינוי מצב הגוף. כך למעשה נוכל להתאמן יחד באותה קבוצה גם מתאמנים מתקדמים וגם כאלו שאינם בכושר.
את האימון הקבוצתי בתל אביב, הגבלנו לכמות קטנה יחסית של משתתפים (4-8 בקבוצה), כך נוכל לשמור על יחס אישי ולהבטיח עבודה נכונה ומדויקת בתרגילי ה TRX.

  • אנו ממליצים למתאמנים מתחילים שאינם בכושר או שעבודה עם רצועות ה TRX חדשה עבורם, להתחיל עם אימון הדרכה אישי בודד על רצועות ה TRX. זאת בכדי להבטיח "השתלבות ידידותית" בקבוצת ה TRX 🙂

אימון TRX בקבוצה – מבנה האימון

אימון TRX בקבוצה קטנה בפארק תל אביב יכלול עבודה אנאירובית (עבודת כוח) על כל שרירי הגוף העיקריים:

להגברת הדופק ולשריפת קלוריות מוגברת 🙂 נשלב עם אלמנטים אירובים כגון: ריצות קצרות של עד 100 מטר , תרגילים המשלבים כמה קבוצות שרירים תוך תרגול במהירות גבוהה ואלמנטים נוספים שיגרמו לדופק שלנו לעלות.
אחד היתרונות הבולטים בבנית אימון קבוצתי בדופק גבוה הוא האפשרות לווסת את רמת האימון בין המתאמנים השונים. החזקים יותר, תמיד יוכלו לבצע יותר תנועות ביותר מהירות בזמן שהמתאמנים המתחילים יוכלו להמשיך ולבצע סט רגיל או אפילו לנוח דקה.

למחירון המלא

לאימון ניסיון בקבוצת ה TRX